לוח אירועים

דצמבר 2021

לוח אירועים

דצמבר 2021

נגישות

להיכל התרבות איירפורט-סיטי של המועצה האזורית חבל מודיעין מחויבות עמוקה להנגשת כל ממשקיה לאנשים עם מוגבלויות – החל מהמופעים ועד לאתר האינטרנט.

בהקמתו ובתפעולו של אתר זה הושקעו מחשבה ומאמצים רבים על מנת שיהיה נגיש באופן קל ובהיר, לאנשים עם מגבלות מסוגים שונים, ויאפשר לקהל הרחב ביותר לגלוש בו ולהיחשף לתכנים ולמידע שבו.

 נגישות אתר האינטרנט

תרבות היא חלק בלתי נפרד מהחיים – ולכן היכל התרבות רואה חשיבות עליונה בהנגשת התרבות לכל. אתר האינטרנט של היכל התרבות משמש ערוץ זמין של שירות למנויינו ולקהל הרחב. אתר זה הוקם תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הנגישות, ואנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר באופן שוטף.

האתר נבנה בהתאם להנחיות נגישות אתרי אינטרנט בתקן Web Content Accessibility Guidelines 2.0 (רמה (AA על פי ארגון W3C הבינלאומי.

עם זאת, ייתכנו פגמים בנגישות האתר: מספר עמודים מכילים רכיבים חיצוניים שאינם בשליטתנו ואינם נגישים, וייתכן כי עמודים נוספים אינם נגישים כנדרש בשל טעות אנוש, בעיה טכנולוגית או מכשול אחר.

על מנת לסייע לנו להשתפר, נודה לגולשים שיאירו את עינינו בכל מקרה של בעיה הקשורה בנגישות האתר. ניתן לפנות לרכזת הנגישות, הגב’ נירית מצא יוגב, בערוצים הבאים, בהערות, שאלות, הצעות ובקשות:

בטלפון: 03-7230000 (שלוחה 1)

במייל: nirit@heichal-hm.co.il

בפקס: 03-7230001

הסדרי נגישות היכל התרבות איירפורט-סיטי

חניה:

חניון היכל התרבות מונגש לבעלי מוגבלויות באופן מיטבי ומאפשר גישה נוחה ומהירה לכניסה ללובי ההיכל.

נגישות היכל התרבות

היכל התרבות נגיש למתניידים באמצעות בכיסאות גלגלים. המקומות השמורים לנכים ממוקמים בשורת המעבר (שורה 15) באזור המיועד לכך, וניתן להגיע ישירות אל המקום המסומן, ללא עליה או ירידה במדרגות.

מערכת הכוונה לעיוורים ומערכת לכבדי שמיעה הנזקקים לשירות זה תינתן, ללא תשלום, ובמסירת פקדון – בקופות ההיכל.

עמדה נגישה בקופות

קופות ההיכל נגישות לבעלי צרכים מיוחדים, ומאפשרות קבלת שירות בצורה נוחה.

בתי שימוש נגישים

בלובי ההיכל שני בתי שימוש נגישים לגברים ונשים לנחיותיכם.

 

צוות ההיכל ונותני השירות עברו הדרכה למתן שירות נגיש. לבקשות התאמות נגישות פרטניות ופרטים נוספים על הסדרי הנגישות הקיימים ניתן לפנות לרכזת הנגישות, נירית מצא יוגב, בטל'. 03-7230000